Rok 2018 - rok nových hospod             V lednu se vracíme po více jak roce do hospůdky U Pošty, aniž bychom tušili, že je to možná naposledy. Ještě stíháme jedno hraní v naší oblíbené, skoro domácí, hospodě U Sporťáka.
             Začátkem února poprvé atakujeme břevnovský Restaurant Globus. Akce byla velice úspěšná. Všechny nás překvapily rozdílné reakce lidí z panelového sídliště Jižní Město a staré břevnovské zástavby.
             Začátkem března si se slzami v očích jdeme naposledy zahrát do oblíbené hospody U Sporťáka. Hospoda končí a nám zůstanou jen vzpomínky na skoro tři roky naší hudby, zdejší personál, který se vždy na naše hraní oblékal do westernových obleků, a také na zdejší štamgasty, kteří se na nás již těšili. Všechno hezké jednou končí. Aby těch konců nebylo málo kapelu opouští z pracovních důvodů mandolinista Doktor (MK) a stěhuje se někam k Třebíči.
Z důvodů velké nemocnosti omezujeme hraní až do května.
             V květnu se do kapely vrací Franta D. (FD) se svou mandolínou, v plné sestavě jsme si zopakovali úpěšné hraní v Restaurantu Globus v Břevnově. Tentokrát i s tanečníky ze Step Line Dance Praha, společně jsme ještě vystoupili v Sojovicích v hospodě U Bíbrlů.
             Novou hospodu na Chodově jsme objevili v červnu. Její jméno "213" jsme pochopili, až když jsme si tam byli zahrát (vy co jste tam nikdy nebyli, můžete pouze tipovat).
             O letních prázdninách jsme se již tradičně rozprchli po dovolených a na společné hraní zapomněli. Výjimkou byla již tradiční veřejná zkouška, spojená se žranicí v Malých Přílepech na Teplé stráni, a také již tradiční hraní v omezené sestavě v Soumarském Mostě.
             Po prázdninách se vracíme do hospody "213".
V říjnu nás opět přivítali na Břevnově v Globusu. Na Chodově objevujeme, pro nás novou, restauraci Na Terase.
             Listopad je zadán Žižkovské hospodě U Študáka.
Rok 2018 jsme ukončili hraním na dlouho plánované akci v Klecanech v hospodě U Mlsnýho Bejka, kde nám při loučení majitel nabídl možnost hraní, kdykoliv budeme chtít. Určitě toho ještě někdy využijeme.
Restaurant Globus & Step Line Dance Praha (5/2018)


Hospoda "213" (6/2018)


U Študáka (11/2018)