Rok 2017 - Návrat na terasy            
             Skoro po čtyřech letech jsme se v lednu vrátili do zrekonstruované restaurace Opatovské Terasy (dříve Vetešárna) a společně s tanečníky ze Step Line Dance do Star Areny na Praze 4. V lednu se k nám také přidává nový hráč na mandolínu Miloš K.
             Během února jsme museli zrušit hraní v Praze 10 Strašnicích v Hospůdce U Pošty a tak jsme si zahráli alespoň U Sporťáka.
             Březnové hraní opět poznamenala zrušená akce v Hospůdce U Pošty ale také návrat do restaurace Opatovské Terasy . Společně ze Step Line Dance jsme si ještě střihli Star Arenu. Milan G. zveřejnil z Opatovských Teras dvě videa (Tennessee Waltz a Kladivo).
             Připravované Čarodějnice v dubnu nevyšly, odehráli jsme pouze jednu akci U Sporťáka kam se přišel podívat i náš bývalý hráč na mandolínu Standa D. Ovšem zajímavá dubnová akce se uskutečnila poblíž Malých Přílep v soukromém prostředí na Teplé Stráni. Nazvali jsme to "velikonoční zkouška" ale v podstatě se jednalo o velikou žranici. Snad to nebylo naposledy.
             V květnu jsme odehráli akci v Star Areně a U Sporťáka. Sporťák se pomalu stává naším pravidelným útočištěm se stálým publikem ze kterého máme dobrý pocit.
             Červen byl stejný jako květen. Jedena akce ve Star Areně spolu se Step Line Dance a jednou U Sporťáka . Od Sporťáka Milan G. zveřejnil dvě videa (Myslím na Colorado a Kalifornský bavlník).
             Prázdninovou pauzu narušil pouze jeden jam session v kempu na Soumarským Mostě.
             V září nás navždy opustila naše nejvěrnější posluchačka Alenka Č. tak jsme na ní alespoň naposledy vzpoměli při hrani U Sporťáka.
             V říjnu se konečně uskutečnila akce naších kamarádů z taneční skupiny Step Line Dance v hospodě U Bíbrlů v Sojovicích. Tuto akci jsme byli nuceni z organizačních důvodů několikrát posunout a tak její čas nastal až po vyhlášení protikuřáckého zákona. Přesto dopadla velice úspěšně a těšíme se na případné opakování. Milan G. z této akce zpracoval dvě videa Lodní zvon a Dva tuláci.
            Rok jsme tentokrát uzavřeli již v listopadu stejně jako jsme ho v lednu začali tj. návratem do restaurace Opatovské terasy a to hned dvakrát ( Opatovské terasy 2.11.2017 , Opatovské terasy 16.11.2017).
             Prosinec jsme věnovali odpočinku, svátkům a rodinám.