Rok 2016 a co si třeba zatančit ...            
             Rok 2016 jsme rozjeli v polovině ledna úspěšnou akcí U Sporťáka. Protože se špatně hraje pokud u toho musíte řešit i aparaturu tak se k nám přidavají na střídačku dva zvukaři Tomáš K.a Honza K.
             Pravidelná akce na přelomu roku u Milana G. se tentokrát konala až v únoru a byla pojata jako zkouška aparatury. Během února jaště stíháme jednu akci U Sporťáka a také U Pošty ve Strašnicích kde s nami poprvé za mix pultem seděl Tomáš K.
             V březnu jsme si zahrali opět U Sporťáka a také ve Strašnicích U Pošty tam nás čekalo překvapení. Celé hospoda byla v podstatě rezervovaná. Očekávali jsme nějaky problém. Na konec se ukázalo že rezervace byla pro členy tanečního sdružení Step Line Dance Praha, kteří si přišli při naší muzice zatancovat.
             Během května jsme otestovali Star Arenu, nádhernou prostornou hospodu na Opatově. Po roce jsme se vrátili na Žižkov do klubu Saturnin tentokrát již společně se Step Line Dance Praha. Tato akce byla opravdu vydařená, vypadalo to, že ji těžko něco může překonat. Opak byl pravdou. Květen ještě neskončil a nás čekalo vystoupení na Barrandově. Venkovní atriové prostory BarrKlubu, vydařené počasí, Step Line Dance Praha a hlavně první zkušenost z profesionálním přístupem zvukařů a osvětlovačů. Když jsme se před půlnocí rozcházeli všichni jsme byli přesvědčeni, že toto byla nejlepší akce za dobu našeho společného hraní.
             Červenec a srpen jsme všichni věnovali dětem, rodinám a zaslouženému odpočinku ale ještě před tím v červnu jsme vystřihli naše oblíbené akce U Pošty, U Sporťáka a opět Star Arenu tentokrát i s tanečníky. Koncem června opouští kapelu Honza Č. aby měl dostatek času na své folkové projekty.
             Rozehrání a sehrání v září bylo trochu delší a tak stíhame pouze jednu akci U pošty a podzimní BarrKlub tentokrát ve vnitřních prostorech klubu somozřejmě s tanečníky ze Step Line Dance (Tanečníky a atmosféru zachytil na video Tonyk Kulhaj). Video_1 Video_2.
             V řijnu proběhla polosoukromá akce u Milana G. a ve Star Areně.
             Listopad nás zavedl opět do Star Areny a do hospody U Sporťáka.
             Rok jsme ukončili společně s tanečníky v hospodě U Sporťáka. Úplný závěr roku byl poznamenán tragickou smrtí Honzy Č.