Rok 2015, pokrok se nedá zastavit...            
             Na polosoukromé oslavě příchodu roku 2016 konané tradičně u houslisty Milana G. začátkem ledna si někteří z nás uvědomili, že spolu trháme struny bez valného úspěchu již deset let. Z tohoto deprimujícího pocitu nás částečně vyvedl v únoru úspěšný návrat do hospody U študáka a akce U sumečka v Šeberově.
             Během března jsme museli zrušit akci v HoukBaru na Smíchově ale místo toho jsme si užili oslavu narozenin našeho zpěváka a kytaristy Martina M. v Malé Hraštici v hospodě U Petrášků.
             Duben byl ve znamení dvou akci v CI5 a hlavně již tradičního hraní v Šeberově na oslavě čarodějnic. Nelze nezmínit fakt, že Martin M. za zasadil o převedení domény nafutro.cz na nás.
             V květnu jsme museli zrušit náš návrat do bývalé Kateřinky (nyní Cafe Bar Tandem) ale vyjeli jsme si zahrát na oslavu narozenin našeho druhého zpěváka a kytaristy Milana Š. do podšumavských hvozdů poblíž obce Javorná na soukromý statek a stihli jsme ještě jednu soukromou oslavu v Šeberově U sumečka.
             Před zaslouženým letním odpočinkem jsme si během června zahráli dvakrát v Cafe Baru Tandem. Po prázdninách nás opouští zpěvák Milan Š. a Martin M. se zpěvu ujímá na "plný úvazek".
             Tandem je naše první hraní v září a nikdo z nás netuší, že v tomto baru také poslední. Místo na výlovu rybníka hrajem v říjnu opět U sumečka.
             Listopad nás zavedl do Jazz Clubu Saturnin na Žižkově, na fotbalové hřiště do hospůdky V ofsajdu a hlavně objevujem hospodu U sporťáka. Pro nemoc rušíme v prosinci hrani v Saturninu a na závěr roku si ještě stihneme zahrát U sporťáka.Hospůdka V ofsajdu