Rok 2014, rok na Smíchově             Hned v polovině ledna jsme si šli zahrát do Pivničky U Tága.    Přišla nás podpořit spousta známých což ovšem moc nekorespondovalo s velikostí hospody.    Místní se ze začátku koukali dost nevrle ale po 22. hodině s námi zpívala celá hospůdka.
            Koncem ledna si ještě jdeme zahrát na Smíchov ke Smolíkům.
             V únoru příjmáme pozvaní hrát na oslavě narozenin v Dětěnic.   Po dobu celé akce jsme se nemohli dohodnout zda máme hrát nebo si cpát již tak dost zakulacené bachory.   Dokázali jsme oboje.   Během února ještě stíháme jednou si zahrát U Rytíře na Smíchově.
            Vzhledem k pracovnímu zaneprázdnění Milana Š. se celý březen pouze zkouší.
            Duben, mimo jiné, přivádí do kapely posilu zpěvu v podobě Martina M.( MM)  a tim postupně nové (Abilene)  a nebo dlouho nehrané skladby, které si jdeme hned dvakrát během měsíce vyzkoušet do Houk Baru.
             Květnová akce v Houk Baru byla vzhledem k MS v hokeji zrušena.
             Během června se domlouvá hraní u Žabáka v Komárově u Hořovic. Samozřejmě se také odehraje jedna akce v Houk Baru.
             Červenec byl měsíc nabitý akcemi. Hned začátkem jsme hráli na velice vydařené akci v Malé Hraštici kde se točilo mimo piva i prase na rožni. Dále dvě akce v Houk Baru a došlo k definitivnímu zrušení akci u Žabáka nějak nám nevycházel termín. Také jsme v červenci vyhlásili na srpen kapelní prázdniny.
             Poslední měsíce roku již nebyly nijak akční.  V říjnu byla jedna zrušená akce v Houk Baru a jedno hraní U Smolíků. V listopadu a prosinci jsme vždy zvládli jednou si zahrát v Houk Baru (vlastně ho již stačili přejmenovat na SmíchOff).


Sokolovna Dětenice - instalace aparatury


Upoutávka na akci v Malé Hraštici


Upoutávka na akci U Smolíku


Takhle to vypadá v Houk Baru