... takto probíhal rok 2013       Začátek roku nas zastihl v plné síle a chuti společně hrát. V lednu opět skvělá akce v Kateřince na pavlači. V únoru se vracíme do Vetešárny, tentokrát ovšem do velkého sálu s kompletním velkým aparátem. Po této akci z kapely odchází zpěvák BW. V kapele probýhají diskuse co dál a zároveň se rozbíhá hledání nového zpěváka. Spolu s BW dojíždíme již dopředu naplánovanou akci v restauraci Olympie v Praze 4, kde v té době pracoval bývalý majitel námi kdysi hojně navštěvované hospody U Bizona, a Čarodějnice v Šeberově.
       V dubnu se nenápadně z kapely vytrácí mandolinista Standa D.
       Před prázdninami odpovidáme na inzerát Milana Š (MŠ) a ve složení Petr B., Zdeněk M. a Milan G. si s ním jdeme sednou do CI5 a společně si zahrát.
       Během letních měsíců ladíme a zkoušíme s MŠ repertoar a připravujem se na znovu vzkříšení kapely. Ještě koncem prázdnin si jdeme zcela neoficialně vyzkoušet hospůdku U rytíře kde se v září uskutečňuje první hraní s novým zpěvákem MŠ.
       V listopadu potom hrajem v restauraci U Smolíků a ještě jednou U rytíře. Upoutavka na naše hraní U Rytíře se objevila také na jejich facebookovém profilu.
       V prosinci se naskytla možnost zahrát si v Čísovicích ve Dřeváku u Élišky ale po diskuzi na zkoušce jsme tuto možnost zamítli. Začátkem prosince nás zastihla smutná zpráva o úmrtí Dany K. která s námi hrála v začátcích kapely v letech 2005-2006. Mezi svátky se uskutečnil již tradiční jamsession u Milana G. s hrstkou přátel.

Takto se na nás připravili v Hospůdce u Rytíře


 
 
 

U Rytíře (září 2013)