Jak to vlasně začalo (2005-2008)


    Začátkem roku 2005 se po mnoha letech opět sešel Milan N. ( MN) a Zdeněk M. ( ZM) ke společnému hraní. Povolali k sobě dalšího bývalého spolužáka Honzu Č.( ) a základ tohoto sdružení byl na světě. Zpěv zajišťoval MN protože jako jediný z nás byl toho schopen a navíc dokázal "uřvat hospodu".
    Složení dvě kytary a baskytara se jevilo jako dobrý základ ale stále chyběly další nástroje. Proto během února přichází Dana K. ( DK) s houslemi a na inzerát Franta D. ( FD) s mandolínou. Koncem roku MN přivádí Eriku Z. ( EZ) a kapela má dvoje housle.
    Začátkem roku 2006 se uskutečnilo "výjezdní zasedání" na Kokoříně.
V polovině roku do kapely přichází Petr B. ( PB) s banjem.
    Během léta až podzimu se uskutečnilo troje hraní ve vinárně u Ály na Vinohradech a jedna oslava narozenin.
    Začátkem ledna 2007 postihla MN tragická nehoda a kapelu opouští. Začína období bloumání a hledání sama sebe a hlavně důstojného nástupce za MN.
    Na inzerát i s okruhu známých hledáme schopného zpěváka ale zcela bez výsledku.
    V květnu se opakuje "výjezdní zasedání" tentokrát u Komára s jediným cílem - dohodnout se co dál.
    V létě odchází z důvodů zaneprázdněnosti DK. Zpěvu se ujímá FD za občasné pomoci EZ a PB, začínáme experimntovat s instrumentálkami (tam se nemusí zpívat).Všichni se upínáme na jeden cíl a tim je akce v Neradově, tam se má rozhodnout jak dál (hop nebo trop).
    V listopadu se jede do Neradova. Akce dopadla výborně všem nám trochu pozvedla sebevědomí. Přesto nás opouští FD a na jeho místo přichází Standa D. ( SD) a zároveň kapelu opouští EZ. Dále trvá doba bloumání až v létě roku 2008 do kapely přichází svěží vítr v podobě zpěváka a kytarysty Bohouše W.( BW).
    V září 2008 hraní na oslvě narozenin v Miroticích. Po této akci se do kapely vrací FD a v listopadu v Neradově se zdá, že nejhorší období snad máme za sebou.V časných ranních hodinách začínají padat první návrhy na název kapely.

Výjezdní zasedání na Kokoříně (2/2006)


Vinárna U Ály (8/2006)


Oslava narozenin (11/2006)


Neradov (11/2008)